Uskela jäsenet old

Väliaikainen matrikkeli (versio 05.01.2011) ladattavissa pdf-tiedostona

Sukunimi Etunimi, puoliso, lähiosoite, postiosoite
yritys, kotipuhelin, kännykkä(t), työpuhelin, sähköposti


Aavasalo Rauno, Eija Niinistö, Salontaantie 31, 24800 Salo
Powerfinn Oy 044-331 8238 02-777 2923 rauno.aavasalo@powerfinn.fi

Ek Terjo
, Seija Virtanen, Haukkukatu 22, 24280 Salo
02-7333917 050-3787130 terjo.ek@salo.salonseutu.fi

Friberg Kalervo
, Elina Niinistö, Perttelinkatu 41, 24240 Salo
Salon Aikuislukio 02-7313 061 050-501 1210 044-7784390kalervo.friberg@seutuposti.fi

Heikinheimo Miika, Raili Nieminen, Kavilankatu 2 C 13, 24100 Salo
040-5337348 miika.heikinheimo@gmail.com

Heinonen Kari, Anneli Laakso, Ristinkedonkatu 17 24240 Salo
Varsinais-Suomen maanmittaustoimisto 02-7316100 040-5073 870
kari.heinonen@maanmittauslaitos.fi

Hyttinen Marjatta
, Käräjävuorenkatu 17, 24240 Salo
Salon Aluesairaala 027333772 0400-533 173 02314400marjatta.hyttinen@kolumbus.fi

Ilola Siv
, Juhani Ilola, Kumpulankatu 5, 24280 Salo
Salon Kaupunki 02-7318908 050-524 5343 044-778 7920 sivilola@dlc.fi

Jensen Reinhold, Linea Kurki, Romsilantie 128, 25190 Pertteli
Inkeren kartano 02-7346302 040-5143 269 reinhold.jensen@luukku.com

Juntti Anne, Seppo Juntti, Salaistentie 14, 24240 Salo
Palvelukeskus Ilolansalo, SALVA ry 02-7331776 044-721 3350 02-7213350anne.juntti@salva.fi

Kaskari Mikko, Anne Juut-Laukkonen, Vaapukkatie 5, 24280 Salo
Salon seudun koulutuskuntayhtymä 044-7704 603 mikko.kaskari@sskky.fi

Kirjonen Kirsti, Jouko Kirjonen, Yrjänänkuja 8, 24800 Halikko
Salon Seudun Sanomat 02-7316420 0400-694 644 02-7702204 kirsti.kirjonen@sss.fi

Kuusio Anne, Snäcksundintie 8 B, 10600 Tammisaari
PP-Auto Oy 044-565 0412 075-3040 5120 anne.kuusio@sok.fi

Korpela Päivi, Vilhonkatu 21 A 15, 24240 Salo
Kauppakeskus Plaza 050-3446 734 paivi.korpela@plaza-salo.fi

Kulmala Jarmo, Helena Tukia, Veistämöntie 9 as 4, 24800 Halikko
VSSHP/TYKS 040-530 56 88 jarmo.kulmala@utu.fi

Kärki Jukka, Anna-Liisa Kuusisto, Iilikentie 22, 24800 Salo
02-736 4299 040-503 1986 jukka.karki@fimnet.fi

Laakkio Jari, Irma Peltoniemi, Keinupuunkatu 12, 24260 Salo
Caudillo Oy  027319791 0500-780 070 jari.laakkio@caudillo.fi

Lange Heikki, Kaija Mikkola, Hirvenkatu 2 B 10, 24100 Salo
044-592 9529heikki.lange@seutuposti.fi

Lehtinen Kari, Merja Eklund, Keinupuunkatu 16, 24260 Salo
Salcomp Plc 0400-726 860 kari.lehtinen@salcomp.com

Lintuvuori Kari, Päivi Henriksson, Turuntie 20 B 22, 24240 Salo
Espoon seurakuntayhtymä 02-7338880 0400-969 753 09-8050 2342kari.lintuvuori@mbnet.fi

Louhi Ismo, Nina Magnusson, Salituntie 2 A B11, 24800 Halikko
Suur-Seudun Osuuskauppa 044-7705 170 ismo.louhi@sok.fi

Lönnqvist Kalle, Pirkko Saksi, Mököistenkatu 9 as 25, 24100 Salo
Helaport Konsultointi Oy 02-7334505 050-5481 061 02-7271443kalle.lonnqvist@salontilipalvelu.com

Merilä Jarkko, Marjut Halkonen, Sirkkulankatu 7, 24130 Salo
Hella Lighting Finland Oy  040-7465 390 010-476 4264 jarkko.merila@hella.com

Mäenpää Pekka, Päivi Villberg, Tuulensuunkatu 42, 24130 Salo
Salonjokilaakson Sanoma Oy 050-3423 963 02-727 2991pekka.maenpaa@salonjokilaakso.net

Määttänen Hannu, Turuntie 24 as 25m,24240 Salo
0400-227 574 hannu.maattanen@salo.salonseutu.fi

Niemi Jouni, Pirkko Hämeenoja, Sepänkatu 25, 24240 Salo
Vetman Oy 0500-121 487 02 7221 222 jouni.niemi@vetman.fi

Nurmi Antero, Kasarmintie 6 as 4, 25250 Märynummi
040-5502 066 antero_nurmi@hotmail.com

Nurminen Pirjo, Koivulehdonkatu 3 B 18, 24260 Salo
Suur-Seudun Osuuskauppa +358 2 7316 999 044-7705 240 pirjo.nurminen@sok.fi

Nygrén Eino, Hanna Sjöberg, Helenankatu 9 as 1, 24240 Salo
02-7313565 0400-223 392 eino.nygren@salo.salonseutu.fi

Ojala Liisa, Supinkuja 3 as 3, 24100 Salo
Tapiola-yhtiöt 040-843 3949 liisa.ojala@tapiola.fi

Poutanen Torsti, Mököistenkatu 10 as 6, 24100 Salo
DA-Design Oy 044-290 7489 torsti.poutanen@kolumbus.fi

Rasilainen Anni, Kotimetsäntie 55, 24910 Halikko As.
Kiinteistö Oy Vilhonkatu 8  044-3301256 anni.rasilainen@plaza-salo.fi

Reivonen Kari, Mirja Pohjonen, Uskelankirkkotie 3, 24100 Salo
02-7331029 044-283 7731 kari.reivonen@ pp.fimnet.fi

Rintanen Ari, Anna Kettunen, Nydahlintie 119, 25700 Kemiö
Kemiönsaaren keskuskoulu 044-0425 675 02-4260 337 ari.rintanen@kimitoon.fi

Risu Paavo, Pirkko Nilsson, Perttelinkatu 31, 24240 Salo
02-7315420 050-4424 220 paavorisu@hotmail.com

Ruohonen Mikko, Eve Kujala, Myllypuronkatu 7 A 2, 24280 Salo
Tampereen Yliopisto 02-7334556 0400-825 440 03-35516777 mr@cs.uta.fi

Ruotsalainen Hannu, Kirsi-Mirja Marttila, Marttilankatu as 1, 24100 Salo
Brass Orchestra 02-7313281 0400-977 306

Saarela Eero, Seija Kummala, Vainionkatu 6 A, 24100 Salo
02-7332819 040-5203 903 eero.saarela@ebaana.net

Salmenjaakko Jouni, Jaana Meronen, Kesämäentie 35, 25260 Vaskio
OTD Asia LTD / Vaisala 02 736 0630 040-183 5694 jouni.salmenjaakko@vaisala.com

Salminen Hannu, Asta Tuominen, Riihikuja 1, 24800 Halikko
Salon kaupunki 0400-787 323 044-778 7700 hannu.salminen@salo.fi

Savolainen Mikko, Helena Elonen, Caireniuksenkuja 6 as 4, 24800 Halikko
Suomen Metsäkeskus, Lounais-Suomi  040-5253 640 0207726308mikko.savolainen@metsakeskus.fi

Simola Juhani, Helena Miller, Terhinkatu 3, 24100 Salo
02-7312491 044-7312 491 juhani.simola@salo.salonseutu.fi

Sirva Matti, Maarit Saarenvalta, Meripihkankatu 9 AS 6, 24130 SALO
Salon Osuuspankki, 044-770 1223 , matti.sirva@op.fi

Säilä Markku, Paula Varhia, Maununkuja 1, 24800 Halikko
Noratel Finland Oy 02-7364496 0400-526 964 02-7772825markku.saila@seutuposti.fi

Särestöniemi Juha, Inkereentie 880, 25190 Pertteli
Velis & Remis Oy, 044-2153 700juha.sarestoniemi@velisetremis.com

Tiainen Stina, Pruukintie 30 as 2, 25570 Teijo,
040-583 6810,stina.tiainen@seutuposti.fi

Tuomi Jari, Kestalonkuja 6, 24910 Halikko as
040-5142 596 jtc.kuvaamo@gmail.com

Tuulensuu Simo, Tuula-Riitta Vainio, Välimäentie 9, 24910 Halikko as
02-7362693 040-8252 689 simo.tuulensuu@gmail.com

Törrönen Timo, Anna-Kaisa Lehtinen, Somerontie 691, 24260 Salo Keskusautohalli Oy
0500-742 171, 02-7346250, torronen@seutuposti.fi

Wahlstén Viljo, Ritva Lehtola, Tyynelänkatu 6, 24260 Salo
Adepti Oy 02-7312926 044-733 8883 02-7338883 viljo.wahlsten@adepti.fi